Dom i wnętrza

Błyskawiczne odkurzanie…

  • Author: 
  • Możliwość komentowania Błyskawiczne odkurzanie… została wyłączona
  • Dom i wnętrza

Utrzymanie mieszkania w czystości czasami sprawia problemy. Sprawa jest bardziej uciążliwa, gdy mieszkamy ze zwięrzętami. Konfrontacja z sierścią jest szczególnie delikatna i uciążliwa. Czy mamy możliwość na usunięcie sierści z kanapy, foteli, podłogi? Oczywiście, że tak! Przedstawimy Wam solidne odkurzacze, które wesprą Ci w czyszczeniu.

Odkurzacze – rodzaje

Wbrew pozorom wybór trafnego odkurzacza nie jest łatwym zadaniem. Możemy wyróżnić kilka rodzajów tego urządzenia. Główny podział mówi o odkurzaczach podłogowych z workiem, bezworkowych, multifunkcyjnych i odkurzaczach z filtrem wodnym. Najpopularniejsza jest pierwsza wymieniona możliwość. Warto jednak pamiętać, by w każdym wypadku kupić sprawdzony, niezawodny sprzęt. My zwróciliśmy uwagę na odkurzacz Samsung, który charakteryzuje się mocnym silnikiem i szczotką o wysokiej mocy ssania. Świetnie radzi sobie z sprzątaniem zanieczyszczeń i wielkich zabrudzeń na różnych powierzchniach. Cyklonowe odkurzacze Miele rekomendujemy osobą skłonnym do alergii oraz uczuleń. Kolejnym rozwiązaniem w tym wypadku jest higieniczny worek na kurz wyposażony w systemem mikro oraz filtracji higienicznej. Woreczki do odkurzaczy od Miele i Samsung zapewniają nam dobrą jakość. Są niezwodne, a jednocześnie nie tylko gromadzą zabrudzenia, ale także pozwalają neutralizować zanieczyszczenia, alergeny i drobinki pyłu.

Wybierz rozwiązanie dla siebie

Nie potrafisz sobie poradzić z sprzątaniem mebli z sierści? Zadbaj o wymienne szczotki do odkurzacza. Pozwolą Ci one wyczyścić tapicerki z wielu problematycznych zabrudzeń. Jeśli chcesz dbać o wygląd swojej podłogi w każdym momencie zwróć uwagę na odkurzacze automatyczne. Czyszczą one powierzchnie zawsze gdy tego potrzebujesz, a Ty możesz zająć się pozostałymi obowiązkami.