Dom i wnętrza

Jak urządzić modny pokój dzienny?

  • Author: 
  • Możliwość komentowania Jak urządzić modny pokój dzienny? została wyłączona
  • Dom i wnętrza

Projektowanie pomieszczeń to branża. która świetnie się rozwija od paru lat. Mimo, że zmienia się moda w kwestii kolorów i akcesoriów do wnętrz, niektóre detale niezmiennie dominują. Dowiedz się, jak urządzić salon, by czuć się w nim swobodnie.

Tapeta czy farba?

Renowacja wnętrza wielokrotnie rozpoczynamy od odświeżenia koloru ścian jak też sufitu. Te obszary prędko ulegają zabrudzeniom, a kolory zmieniają odcień. Aktualnie na topie są białe, jasne mieszkania. Pozwalają one na optyczne powiększenie wnętrza. Pragniesz wprowadzić atrakcyjny, modny element, a naprawdę nie podobają Ci się tapety? Mamy wyśmienite rozwiązanie! Sufit napinany zapewnia nam wiele możliwości. Możemy namyślić się na motyw podświetlany lub na membranę w dowolnym kolorze. Sukces tkwi właśnie w takich rozwiązania. Dają one możliwość wprowadzić ekstranowoczesny charakter do pokoju dziennego. Dodatkowo sufit podwieszany albo napinany daje sposobność na ujednolicenie wysokości wnętrza. Wyśmienicie sprawdza się też w wysokich pokojach. Chciałbyś jednak oryginalnie udekorować ściany? Zdecyduj się na popularne ramki z motywem lustra czy też ręcznie wykonany napis albo motyw.

Eleganckie dodatki

Zamówiłeś już wszystkie konieczne meble, jednak brakuje Ci wyjątkowych elementów w salonie? Skup się na dodatkach. Możesz je zastępować często, a nie poniesiesz dużych wydatków. Warto dopasować dekoracje do pór roku, imprez, świąt jak również innych okoliczności. Doskonale sprawdzają się ozdobne i pięknie pachnące świeczki. Ciekawym urozmaiceniem są także latarenki, doniczki, plakaty, stojak na wino, dekoracyjne, nietuzinkowe regały na książki, oraz obrusy. Istotne jest to, by wykreować styl, który najbardziej odpowiada współmieszkańcom. Personalizowane dodatki, takie jak ulubiony plakat, niezwykły motyw na suficie napinanym czy też retro akcent przyciągną uwagę gości. Nie obawiaj się próbować i wyczaruj swój pokój marzeń!