Dom i wnętrza

Wyjątkowy sufit – Ty też możesz go mieć!

  • Author: 
  • Możliwość komentowania Wyjątkowy sufit – Ty też możesz go mieć! została wyłączona
  • Dom i wnętrza

Urządzanie wnętrza może przysporzyć sporo problemów. Jednym z nich może być selekcja pasującego sufitu. Pomimo, iż dla mnóstwa osób wybór w tej kwestii zdaje się być nieduży, mamy co niemiara możliwości. Coraz większą sławę zdobywają sufity napinane, jakie zapewniają bardzo dużo możliwości aranżacyjnych. Tym razem pod lupę wzięliśmy sufity lustrzane, akustyczne ,a także sufity niebo.

Sufit niebo

Jednobarwny sufit nie spełnia Twoich pragnień? Co powiesz na sufit niebo? Dzięki specjalnej technologii zwyczajny szary sufit można przekształcić w niezwykłą ozdobę wnętrza, jaka równocześnie może pełnić funkcję oświetlenia. Powłoka napinana, która odzwierciedla niebo może zostać uzupełniająco oświetlona taśmami LED. Sterowanie światłem przebiega bezprzewodowo, co jest sporym ułatwieniem. Możliwość zmiany koloru oświetlenia ,a także regulacji jego natężenia sprawi, iż osiągniesz w pomieszczeniu niepowtarzalny klimat! Możesz również uzyskać efekt gwieździstego nieba dzięki nowoczesnym światłowodom. Sufit niebo będzie odpowiedni nie tylko do sypialni, jednak jest też fantastycznym rozwiązaniem do pokoju młodzieżowego a także klubu.

Sufity lustrzane

Sufity te perfekcyjnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu zarówno w mieszkaniu, jak również klubach albo urzędach. Nadają wnętrzu niezwykłej elegancji. Sufity lustrzane możemy zamówić w różnych kolorach – od perłowego po czarny. Cechują się lekką strukturą, dzięki czemu są nietrudne w montażu. Główną korzyścią lustrzanych sufitów jest optyczne powiększanie miejsc, w których zostały zastosowane.

Sufit akustyczny

Irytuje Cię zbytni zgiełk dochodzący z zewnątrz? Zastanów się nad zamontowaniem sufitu akustycznego, jaki pozwoli wygłuszyć pomieszczenie. Ten rodzaj sufitu daje sposobnośc, także pozbyć się efektu echa, który wielokrotnie przeszkadza w mieszkaniach o sporym metrażu. Sufit ten może być też znakomitym elementem dekoracyjnym. Dowiedz się więcej blog.dpsceilings.com/technologia/sufity-akustyczne-idealne-rozwiazanie-do-klubow/