Porady

Poznaj trendy, które będą obowiązywały najbliższej wiosny

  • Author: 
  • Możliwość komentowania Poznaj trendy, które będą obowiązywały najbliższej wiosny została wyłączona
  • Porady

Lubisz modę? Zapoznaj się z trendami, jakie zawłądną wiosną 2018.

1. Błyszcząca ekstrawagancja

Ciężko ją sobie uzmysłowić na ulicach, lecz bez wątpienia zawładnie spotkaniami towarzyskimi a także salonami. Doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które lubią przyciągać uwagę jak też chciałyby zachować niepowtarzalny styl. Będziemy w stanie kupić całe brokatowe ubrania – spódnice, marynarki oraz inne elementy garderoby wyśmienite na imprezę, a także dodatki, jakie można będzie nosić przy każdej okazji.

2. Pióra

Pióra to świeży trend w modzie, na który skuszą się damy, jakiee nie boją się odróżniać jak również chcą eksperymentować.

3. Rękawy a’la lata 80

Stara moda często powraca. W 2018 wrócą do nas rękawy typowe dla stylu lat 80. Rękawy te odróżniają się nadmierną wielkością.

4. Ubrania sportowe

Odzież sportowa nie będzie się ograniczać wyłącznie do siłowi. Na ulicach natkniemy się na sporo kobiet w sportowych stylizacjach, które połączone będą częstokroć z eleganckimi akcesoriami. Buty na obcasie do spodni dresowych? Tak, to również trend na wiosnę 2018! Dresy przestaną być standardowymi dresami, w których ćwiczymy lub przesiadujemy na kanapie.

5. W stylu kierowcy

Moda będzie też wzorowana na rajdowcach oraz motocyklistach. Będzie to styl z pewnością zmimny.

6. Czerwone szaleństwo

Odważne jak również lakierowane kreacje w barwach intensywnej czerwieni staną się hitem na salonach.

7. Plasikowa moda

Ubrania plastikowe? Bezbarwne sukienki z plastiku, bluzki i inne części garderoby. Plastik przestanie się kojarzyć z kiepską jakością, a zacznie z nowoczesną modą.

8. Motyw motyla

Najmodniejszym motywem sezonu będą wyraziste motyle.

9. Trencz

Trencz nie wyjdzie z mody, ale będzie wyglądał nieco odmiennie niż do tej pory. Będzie wyglądał jak połącznie dwóch modeli nakryć.

10. Motywy i kolorystyka tropikalna

Intensywne egzotyczne odcienie zastąpią pastele, jakie królują od paru sezonów.

11. Kwiaty

Ukochany wiosenny motyw mnostwa Pań, czyli kwiaty nadal będzie na topie. Subtelne sukienki z motywem kwiatowym będą się cieszyły wielką popularnością.

12. Motyw kratki

Oprócz kwiatów ogromną popularnością będzie się również cieszyła krata. Nie tylko koszuli, jednka także spodnie i bluzy.

Wypatrujesz stylowych ubrań? Wejdź na http://louloustore.pl/7/antony-morato