Porady

Sprawdź zalety peelingu laserowego

  • Author: 
  • Możliwość komentowania Sprawdź zalety peelingu laserowego została wyłączona
  • Porady
  • Tags:

Każda dbająca o siebie kobieta doskonale wie, jak wielkie znaczenie dla zdrowia i piękna mają peelingi. Znamy rozmaite techniki ich wykonywania. Nowinką na rynku kosmetycznym, która pozwala na uzyskanie fantastycznych rezultatów, jest peeling laserowy. Na czym polega i dlaczego warto go zastosować?

Dzięki zastosowaniu profesjonalnego lasera, peeling wykonywany w ten sposób jest przede wszystkim wyjątkowo dokładny i efektywny. Światło lasera, tworząc małe uszkodzenia, pobudza skórę. W efekcie cera bardzo prędko się regeneruje, a ponadto staje się zagęszczona i sprężysta, dzięki kolagenu i elastyny – ich produkcja, za sprawą lasera, znacznie przyspiesza. Zabieg peelingu laserowego dobrze jest powtórzyć 2 lub więcej (maksymalnie 5) razy. Kolejne zabiegi wykonywane są z przerwami trwającymi od 2 do 8 tygodni (zależnie od wybranej mocy lasera).

Przewagą peelingu zrobionego za pomocą lasera jest nie tylko wysoka precyzja zabiegu, ale również długotrwały efekt, dzięki któremu każda z nas poczuje się pięknie i pewnie.

Źródło: http://usuwanie-zmarszczek-peeling.pl/