Porady

Stało sie – ogoliłem plecy

Dziś troszkę bardziej prywatny wpis, w treści którego dzielę się z Wami moim ostatnim przeżyciem, jakie powoduje ogólnie sporo adrenaliny jak i zawstydzenia. Po kilku miesiącach rozmów z mą narzeczoną podjąłem decyzję, żeby wybrać się do kliniki medycyny estetycznej dla facetów, aby wydepilować me plecy.

Pewnie myślisz sobie, że pewnie uderzyłem się w głowę. Rzeczywistość jest jednak taka, że owłosienie na moich plecach to coś nietypowego. Dywan to niewystarczająco mocne określenie, ja po prostu wyglądałem jak małpa. A że mojej dziewczynie się to nie podobało, to była w stanie namawiać mnie do depilacji pleców w skrajnych przypadkach kilka razy w ciągu dnia. Koniec końców miałem obowiązek się ugiąć i zacząć szukać gabinetu, w którym miałbym możliwość przeżyć tego typu depilację.

Na starcie zdawałem sobie sprawę jak trudno znaleźć będzie klinikę proponującą zabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn. Propozycji niby jest wiele, ale fakty są takie, że znacząca partia z nich nie stwarza zaufania. Po pierwsze przez to, że przeglądając strony internetowe takiego gatunku kosmetyczek ciężko wyszukać w ich treści na opinie stworzone im przez facetów, a nie Panie. A rozumiesz, co jak co, ale facet od dziewczyny się wyraźnie różni i w inny sposób odczuwać ma prawo na takiego typu zabiegi. Po kilku próbach dałem radę odszukać jednakże klinikę Vesuna, jaka to świadczy różnorodne zabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn i z tego co mówią recenzje wystawiane przez internautów robi to świetnie. Podjąłem decyzję, aby to sprawdzić.

Dryndnąłem do nich z ochotą zarejestrowania się na zabieg. Wiadomość odebrała grzeczna recepcjonistka i wybrała mi natychmiastowo dobry dla mnie dzień spotkania. Poinformowała mnie o wszystkich rzeczach wiążących się z taką depilacją, zasugerowała jakim sposobem się do tego przyszykować i opowiedziała także o tym czego mam prawo wypatrywać po wizycie.

Kiedy dojechałem na planowane spotkanie, to czułem całkiem duży strach. Koniec końców uważałem, że takiego gatunku tematy są dla panienek, a nie dla facetów. Mój niepokój szybko jednakże został usunięty, ponieważ w klinice łącznie ze mną znajdowało się trzech facetów. Wynika więc na to, że nie ma się czego krępować, chłopaki też zaczęli dbać o siebie oraz także chodzą do gabinetów medycyny kosmetycznej dla facetów.

Wypada zauważyć, że pacjenci rozmawiają tam z ekspertami od kosmetyki i lekarzami od skóry, dzięki czemu mają gwarancję, że przy ani jednym z zabiegów nie zrobią sobie straty.

Sam zabieg depilacji laserowej przebiegł wyjątkowo prędko i bez powodowania bólu. Nawet po jednym zabiegu wygląd pleców był wspaniały. Pragnę jednak, żeby włosy na 100% nie pojawiły się ponownie, a zatem za kilka dni umówię się na ponowną sesję.

A kończąc chciałem jeszcze napisać o tym, w jaki sposób na tę depilację pleców zareagowała ma dziewczyna. Wcześniej nie mówiłem jej na temat tego, że udam się na depilację, w efekcie czego była potężnie zszokowana. I mam potrzebę napisać, że pierwszy raz od dłuższego czasu tak szybko miała chęć mnie objąć. Więc potwierdzam, męska depilacja w stu procentach mnie zadowoliła.

Kiedy obawiacie się takiego gatunku zabiegów, to poczytajcie dodatkowo o depilacji laserowej na wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Depilacja_laserowa, poważnie nie ma się czego bać.