Technologie i nauka

Arcgis – co to jest?

ArcGIS to aplikacja pozwalająca możliwość na pracę grupową, umożliwia ona korzystanie z|obsługę map, scen, aplikacji, warstw analiz i danych. Tworzenie ich oraz przekazywanie. System ArcGIS  jest pakietem programów pozwalającym do pracy na danych informacji przestrzennej GIS. W skład programu wchodzą aplikacje ArcMAPm ArcCatalog, ArcToolbox, ARcScene i ArcGLobe.

Więcej doinformujesz się tutaj: http://www.arcanagis.pl/platforma-arcgis-nowoczesny-system-informacji-geograficznej/

Pakiet można wzbogacać o różne aplikacje w zależności od potrzeby wykonywania zadań z zakresu|dziedziny analizy GIS i pokrewnych. Dzięki ArcGIS jesteśmy|możemy być w stanie zrealizować w szybki i łatwy sposób mapy terenów i interaktywnych map, na których mogą zostać umieszczone informacje|dane. Taka realizacja sprawić może o wiele prostsze poszukiwania przez klientów danego sklepu w pasażu handlowym, bądź precyzyjnego rozlokowania działów w dużych firmach. Możliwości tworzenia map użytkowych to tylko nieliczna z wielu możliwości jakie można wykonać za pomocą pakietu ArcGIS.

Do prawidłowego przystąpienia w tworzeniu map z pakietem nie potrzeba specjalnych umiejętności, a w przypadku trudności zawsze można zajrzeć na stronę producenta w dziale pomoc.

    

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *