Uroda

Czy medycyna estetyczna może pomów w walce z nadwagą?

  • Author: 
  • Możliwość komentowania Czy medycyna estetyczna może pomów w walce z nadwagą? została wyłączona
  • Uroda, Zdrowie

Mnóstwo pań nie jest zadowolonych ze własnego wizerunku zewnętrznego. Jedną z powszechnie wspominanych wad jest figura. Poszukujesz środka na korzystne odchudzanie w Krakowie? Stworzyliśmy dla Ciebie parę wskazówek.

Dieta to nie wszystko

Jeżeli myślimy o modelowaniu linii, przeważnie stawiamy na plan żywieniowy i ćwiczenia. Co zrobić w sytuacji jak nasza tkanka tłuszczowa nie redukuje się lub nie możemy wymodelować danej partii ciała? Zdecyduj się na efektywne zabiegi medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, redukcję tkanki tłuszczowej lub likwidowanie cellulitu.

Zabieg Exillis® Kraków

Exillis BTL to pierwsze wykorzystywane na rynku urządzenie, które pozwala na użycie fal ultradźwiękowych oraz monitorowanego nagrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są jednolicie pobudzane. Zabieg Exillis® w Krakowie pozwala na redukcję tkanki lipidowej, kształtowanie linii, korektę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto dodać, iż Exillis to sposób bezinwazyjny i komfortowy. Stanowi wspaniałą wersję dla inwazyjnych procedur liposukcji oraz lipolizy. Spalanie tkanki tłuszczowej nadmieniony sprzętem odbywa się w trzech stopniach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

Na czym polega endermologia

efekty zabiegu endermologiiProblemem naszych pacjentek jest głównie sprężystość skóry. Z wiekiem traci ona swoją jędrność, a produkcja kolagenu jest zahamowana. Endermologia w Krakowie pomaga skutecznie likwidować cellulit oraz ujędrniać niektóre obszary ciała. Lipomassege® Endermologie™ opiera się na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną oraz podskórną. Endermologia w Krakowie wspiera gubienie kilogramów, a ponadto powoduje na poprawę gęstości skóry, walkę z zbędnymi kilogramami, zmniejszenie obwodu o kilkanaście centymetrów. Warto zaznaczyć, iż zabiegi odchudzające w klinice Vesuna są niesłychanie komfortowe. Nie zabierają więcej niż cztery kwadranse. Zapewniają natychmiastowe cieszenie się trwałymi skutkami.