Uroda

Jak troszczyć się o włosy, aby były zdrowe

  • Author: 
  • Możliwość komentowania Jak troszczyć się o włosy, aby były zdrowe została wyłączona
  • Uroda

Fryzura to znak rozpoznawczy dowolnej dziewczyny. Troszczenie się o nie częstokroć czyni problemy. Notorycznie wystawiamy je na nieodpowiednie warunki choćby cyklicznie osyszając suszarką i prostując. Włosy bardzo nieturdno jest zniszczyć, zdecydowanie ciężej zregenerować.

Mycie włosów

Znacznie zniszczone włosy wymagają często długich terapi, które częstokroć są także kosztowne. Podstawą pielęgnacji jest wyczyszczenie włosów. Powinniśmy brać szampony naturalne, bez parabenów oraz, takie dostosowane do naszego gatunku włosów. Co istotne, przed umyciem trzeba także nie zapomnieć o skrupulatnym rozczesaniu włosów. Włosy należy traktować w wyjątkowo delikatny sposób.

skuteczna pielęgnacja

Odżywianie

Drugim szczeblem w codziennej pielęgnacji włosów powinno być ich odżywianie. Bazowe kosmetyki, jakie dostaniemy w drogeriach to produkty do zmywania a także bez spłukiwania. Dla włosów słabych zdecydowanie korzystniejszym wyborem będą produkty, które po zastosowaniu trzeba spłukać. Produkt odżywczy, podobnie jak szampon należy dobrać do typu włosów, by zbytnio ich nie obciążała.

Regeneracja

Istnieje wiele metod odbudowy włosów. Jednym z nich jest wykorzystywanie różnego typu olejków. Coraz bardziej popularnym staje się czarny olej jamajski tropic isle living, który ma lepsze właściwości od tyowego olejku. Przy kuracji olejkami powinno się w szczególności pamiętać o systematyczności, dzięki której możemy uzyskać pożądane efekty.

Dowiedz się więcej o tym, jak dobrze olejować włosy https://www.youtube.com/watch?v=-p82daJSupk