Uroda

O zabiegach depilacji laserowej…

  • Author: 
  • Możliwość komentowania O zabiegach depilacji laserowej… została wyłączona
  • Uroda

Jednym z najpopularniejszych zabiegów laseroterapii od lat pozostaje depilacja laserowa. metoda ta powinna być realizowana w okresie zimowo-jesiennym, dlatego teraz pragniemy ponowić ten problem ponownie. Dowiedz się więcej na temat tego zabiegu.

Obszar zabiegowy

Depilacja laserowa w Krakowie może być wykonana na wskazanej części ciała. Z przedstawianych sposobów równie często korzystają kobiety oraz mężczyźni. Wiek czy płeć nie mają w tym przypadku znaczenia. Najczęściej wybierany obszar to nogi, pachy, a także wąsik. Procedura zabiegowa jest zależna od wskazanego obszaru. Konkretne obszary ciała można rozdzielić na partie. Często klienci wybierają wyłącznie depilację łydek czy ud. Parametry wyznaczane przez specjalistów są zależne od właściwości karnacji, a także włosów pacjenta. Wszystko przystosowane jest do indywidualnych potrzeb oraz wymagań. Metoda laserowa sprawdza się w przypadku szczególnie grubych, ciemnych włosów. Cienkie i jasne włosy również można poddać zabiegowi, wymagają one jednak większej uwagi.

Depilacja laserowa dla mężczyzn

Jeden entuzjastycznie wybierany zabiegów przez mężczyzn to oczywiście laserowe usuwanie owłosienia. Kraków to miasto, w którym znajduje się kilka cenionych klinik medycyny estetycznej i laseroterapii, które wyróżnianiają się profesjonalizmem, posiadaniem nowoczesnego sprzętu oraz kompleksowym podejściem do klientów. Na depilację laserową decydują się klienci uprawiający różne sporty, ceniący sobie komfort oraz dbający o swój wizerunek.

Efektywna depilacja laserowa w Krakowie jest możliwa z zastosowaniem diodowego lasera PALOMAR VECTUS™. Sprzęt ten zdobył certyfikat bezpieczeństwa oraz skuteczności doceniany na całym świecie.