Uroda

Szeroka pochwa nie jest problemem

  • Author: 
  • Możliwość komentowania Szeroka pochwa nie jest problemem została wyłączona
  • Uroda
  • Tags:

W dzisiejszych czasach, dla kobiety niezwykle ważne jest, aby mieć piękne i zdrowe ciało. Standardy urody zmieniły się na przestrzeni dziejów. To, co jeszcze sto lat temu było niedopuszczalne, teraz należy do typowych kanonów piękna.

Dla wielu kobiet, bardzo ważna jest również estetyka „tych” miejsc. Dziś, więcej osób goli swoje owłosienie intymne oraz dba o tą okolicę w sposób większy, niż niegdyś. Poród jednak potrafi w znacznej mierze zmienić budowę okolic intymnych. Skóra w tych okolicach staje się luźna, a co z tym idzie i sama pochwa. Wiele kobiet czuje się nieatrakcyjnych z tego powodu. Jednak to nie jest tak, że nie da się nic z tym zrobić. Z pomocą może przyjść ginekologia estetyczna. To gałąź ginekologii, która zajmuje się chirurgicznym upiększaniem okolic intymnych, oraz naprawianiem wszelkich deformacji, które mogą nastąpić po ciąży. Istnieje wiele zabiegów, które mogą poprawić i ujędrnić skórę w tamtym miejscu. Jednym z nich jest tak zwane obkurczanie pochwy. Operacja ta, jest polecana kobietom, których pochwa uległa znacznemu rozluźnieniu, pod wpływem porodu.

To okropny problem, który może też sprawić, iż kobieta nie będzie czuła satysfakcji ze swojego życia seksualnego. Zwężanie pochwy może jednak przynieść ratunek. To bezinwazyjny zabieg polegający na podgrzaniu kolagenu występującego w skórze, co wiąże się ze skurczeniem go. To automatycznie sprawia, że pochwa jest węższa i ciaśniejsza. Dzięki temu, także doznania seksualne są większe.

Obkurczanie pochwy to zabieg, który może uratować pożycie i samoocenę wielu, potrzebujących kobiet!