Uroda

Zabiegi kosmetyczne bez tajemnic!

  • Author: 
  • Możliwość komentowania Zabiegi kosmetyczne bez tajemnic! została wyłączona
  • Uroda

Nasza cera po minusowych temperaturach wymaga stosownej konserwacji. Można się o nią zatroszczyć wyłącznie w domu bądź też zdecydować się na fachowe zabiegi kosmetyczne. Co to jest, i co nam proponuje kosmetyka? Kraków to miejsce, w jakim odnajdziemy wiele gabinetów piękności z obszerną listą zabiegów. Np. http://vesuna.pl. Oto charakterystyka paru z nich!

Wydłużanie oraz zagęszczanie rzęs

Coraz więcej kobiet decyduje się na ten zabieg. Do wyboru jest wiele rodzajów zabiegów – 1:1, 2:1. 4:1 to tylko niektóre z nich. Wybór powinien być uzależniony od tego, jaki efekt chcielibyśmy otrzymać. Zabieg jest dosyć prosty i polega na przyczepieniu syntetycznych rzęs do naturalnych. Efekt utrzymuje się od dwóch do sześciu tygodni. Doklejane rzęsy odpadają razem z naturalnymi. Koszt zabiegu jest zróżnicowany – od 100 do aż 500 zł.

Mikrodermabrazja diamentowa

To zabieg mechaniczny, którego rezultatem jest usunięcie naskórka za pomocą diamentu. Pełna regeneracja skóry trwa około 7 dni. Przez początkowe 24 godziny cera jest najbardziej podrażniona po zabiegu, może być zaczerwieniona ,a także nieco spuchnięta. W zależności od efektu, jaki chcemy osiągnąć jak też stanu naszej twarzy zabieg trzeba powtórzyć od 3 do sześciu razy. Skóra po mikrodermabrazji jest bardziej gładka, bez martwych komórek a także odświeżona.

Exilis Elite

Jednym z nieoperacyjnych zabiegów regenerowania skóry jest lifting przy użyciu urządzenia Exilis Elite. Zabieg ten umożliwia redukcję zmarszczek, ujędrnienie skóry, jak również zredukowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej na twarzy, a także podbródku. Pierwsze rezultaty są widoczne już po pierwszej wizycie. W zależności od stanu skóry, warto wykonać od 4 do 6 zabiegów z użyciem tego urządzenia. Zanim jednak zdecydujemy się na zabieg trzeba skonsultować się z lekarzem, który sprawdzi, czy nie ma żadnych przeciwskazań.

Intraceuticals

Terapia tlenowa dzięki, której Twoja cera odzyska swój blask. Głębokie nawilżenie to coś, czego wymaga Twoja cera? Wybierz zabieg Intraceuticals. Dla uzyskania satysfakcjonującego efektu polecamy skorzystanie z 5 zabiegów. Istotna jest także odpowiednia codzienna pielęgnacja cery. Pierwsze efekty są dostrzegalne już po pierwszym zabiegu.